דף הביתאודות
נקודת הזינוק

נקודת הזינוק

על אף המוניטין הבינלאומי של ישראל כסטארט אפ ניישן, הצלחה זו אינה נחלת הכלל והפערים החברתיים הכלכליים בין אוכלוסיות הולכים וגדלים.
עמותת יוניסטרים הוקמה בשנת 2001 ע"י רוני צארום – יזם ואיש עסקים, במטרה להכשיר בני נוער וצעירים מהפריפריה ליזמות עסקית וחברתית כאמצעי למימוש יכולותיהם, ובכך לשנות את מסלול חייהם ואת פני מדינת ישראל.

החזון

החזון

עמותת יוניסטרים פועלת ליצירת מוביליות חברתית כלכלית בישראל, על ידי הכשרת בני נוער וצעירים מהפריפריה ליזמות עסקית וחברתית וחשיפתם לעולם העסקים.

הדרך

הדרך

בליווי צמוד של כ 4,700 מנטורים - אנשי עסקים ויזמים מובילים – מקימים בני הנוער המשתתפים בתוכניות יוניסטרים חברות סטארט-אפ כבר בגיל התיכון, ומפתחים מיזמים עסקיים. כפועל יוצא רוכשים בני הנוער מיומנויות עסקיות, פיננסיות וטכנולוגיות, כישורי מנהיגות ומצוינות, ערכי תרומה לקהילה והעצמה אישית, המאפשרים לבני הנוער לפרוץ קדימה ולכייל מחדש את מסלול חייהם כאזרחים תורמים ומשגשגים.
יוניסטרים מלווה את משתתפיה לאורך כל הדרך עד להצלחתם וממשיכה לתמוך בבוגרי העמותה באופן אינטנסיבי בכל הצמתים המשמעותיים בחייהם הבוגרים – ייעוץ קדם אקדמי, השמות בפועל בשוק הייטק והפיננסים, מנטורינג טרום ובמהלך הכניסה לעבודה, הכשרות תעסוקתיות טכנולוגיות, חיבור לקשרים עסקיים ועוד.
יוניסטרים פועלת ב 75 יישובים ומפעילים 21 מרכזי יזמות טכנולוגיים בכל רחבי הארץ (בדגש על אזורים בעלי עדיפות לאומית) הכוללים מעל ל 3,500 בני נוער ו 4,000 צעירים מכל גווני החברה הישראלית - יהודים חילוניים דתיים וחרדים, ערבים מוסלמים, ערבים נוצרים, דרוזים, צ'רקסים ובדואים.

דבר המייסד והיו”ר

דבר המייסד והיו”ר

רוני צארום – יזם ואיש עסקים

אני גאה ונרגש להציג בפניכם את מנהיגי העתיד של ישראל, אותם תפגשו היום בקבוצות יוניסטרים ובעתיד בעמדות ההשפעה המרכזיות בישראל.
יוניסטרים נוסדה מתוך הכרה בעובדה שהדרך היעילה ביותר לעזור לנערים ונערות מאוכלוסיות מעוטות יכולת היא לפתח דור חדש של מנהיגים עסקיים וחברתיים שיעלה מתוכם, ויהיה מחויב לשיפור התנאים הכלכליים והחברתיים בקהילות שלו.
כאיש עסקים מצליח שהגיע מהאוכלוסיות האלה אני מכיר היטב את החסמים והקשיים שבהם נתקלים בני הנוער, החל בקשיי מימון השכלה, וכלה באווירת ייאוש וחוסר תקווה שהם יונקים מסביבתם. לי המזל האיר פנים. עכשיו תורם.
כשאני מתבונן בנערים ובנערות המרשימים של יוניסטרים, וחושב על הדרך הארוכה שהם עברו איתנו, ועל המחוייבות האישית שלהם לקום ולעשות שינוי, אני נמלא גאווה, וכבר יכול לראות בדמיוני כיצד השינוי הזה ישפיע על העתיד שלהם ועל החיים של אנשים רבים סביבם.
ארגון יוניסטרים בנוי ופועל על טהרת ההתנדבות. בעזרת התמיכה שלכם, אנשי עסקים, יזמים, ומומחים בעלי מודעות חברתית ורצון להעניק לצמאים לקבל, נוכל להפוך את תכנית יוניסטרים לנגישה לעשרות רבות של נערים ונערות ולפתוח להם עתיד מזהיר שיקרין חזרה עלינו ועל המדינה כולה.
אני קורא לכם להצטרף אלי ולתמוך הלכה למעשה במחויבות של יוניסטרים למנהיגות הצעירה במדינתנו.


בברכה,
רוני צארום