דבר היו"ר והמנכ"ל

דבר היו"ר והמייסד - רוני צארום

אני גאה ונרגש להציג בפניכם את מנהיגי העתיד של ישראל, אותם תפגשו בקבוצות יוניסטרים ובעתיד בעמדות ההשפעה המרכזיות בישראל.

יוניסטרים נוסדה מתוך הכרה בעובדה שהדרך היעילה ביותר לעזור לנערים ונערות מאוכלוסיות מעוטות יכולת היא לפתח דור חדש של מנהיגים עסקיים וחברתיים שיעלה מתוכם, ויהיה מחויב לשיפור התנאים הכלכליים והחברתיים בקהילות שלו.

כאיש עסקים מצליח שהגיע מהאוכלוסיות האלה אני מכיר היטב את החסמים והקשיים שבהם נתקלים בני הנוער, החל בקשיי מימון השכלה, וכלה באווירת ייאוש וחוסר תקווה שהם יונקים מסביבתם. לי המזל האיר פנים. עכשיו תורם. כשאני מתבונן בנערים ובנערות המרשימים של יוניסטרים, וחושב על הדרך הארוכה שהם עברו איתנו ועל המחוייבות האישית שלהם לקום ולעשות שינוי, אני נמלא גאווה, וכבר יכול לראות בדמיוני כיצד השינוי הזה ישפיע על העתיד שלהם ועל החיים של אנשים רבים סביבם.

ארגון יוניסטרים בנוי ופועל על טהרת ההתנדבות. בעזרת התמיכה של אנשי עסקים, יזמים, ומומחים בעלי מודעות חברתית ורצון להעניק לצמאים לקבל, אנחנו הופכים את תכנית יוניסטרים לנגישה לעשרות רבות של נערים ונערות ופותחים להם עתיד מזהיר שיקרין חזרה עלינו ועל המדינה כולה.

אני קורא לכם להצטרף ולתמוך הלכה למעשה במחויבות של יוניסטרים למנהיגות הצעירה במדינתנו.

בברכה,
רוני צארום

 

דבר המנכ"ל – אסף וייס

השנה הנוכחית הייתה אחת השנים המאתגרות ביותר עבור בני הנוער של יוניסטרים, כאשר משבר הקורונה השפיע עליהם בכל רבדי החיים: האישי, המשפחתי, הכלכלי וכו'. עם זאת ועל אף הקשיים האישיים והכלכליים, חניכי יוניסטרים לא ויתרו והמשיכו בחודשים האחרונים לקדם את המיזמים העסקיים והחברתיים שלהם ללא לאות. הם התעלו מעל הקשיים הגדולים אותם הם חווים ואף כבשו פסגות הצלחה חדשות ביכולות אישיות ועסקיות. ההתגייסות ורוח היזמות שלהם, מסמלות עבורי את הרוח של החברה הישראלית כולה שרואה לנגד עיניה אתגר ויכולה לו.

חניכי יוניסטרים מגיעים מכל רחבי המדינה, מצפון ועד דרום ומכל מגוון קבוצות האוכלוסייה בחברה הישראלית. ביחד עם הקהילה העסקית החזקה של יוניסטרים, אנו פועלים להעניק לבני הנוער את היכולת להאמין בעצמם, לפתח כישורי יזמות וחדשנות, ולהגשים את חלומותיהם תוך רכישת מיומנויות תעסוקה מתקדמות שיסייעו להם להצליח בחיים ובגדול. לאחר כמעט 20 שנות פעילות, יוניסטרים הצליחה לגעת באלפי בני-נוער וצעירים בישראל ולקחת חלק בסיפורי הצלחה מרגשים ומעוררי השראה תוך יצירת תרבות של חדשנות בקהילות ויישובים רבים ברחבי הפריפריה. הצלחות אלו מצטרפות יחד לשינוי חברתי-כלכלי כולל ויוצרות אימפקט אמיתי – אישי, כלכלי ולאומי.

כבר היום אלפי בוגרי וחניכי יוניסטרים מהווים את הכוח המזניק את ישראל קדימה ומובילים את הפריפריה במדינה לקראת היותה חוד החנית של החדשנות והיזמות הישראלית. אנו מזמינים אתכם להתחבר לרוח החדשנות שפועמת וצומחת בפריפריה ולהצטרף לעשייה המדהימה של חניכי יוניסטרים – מנהיגי המחר – שיובילו את החברה הישראלית והמדינה כולה בשנים הבאות.

בברכה,

אסף וייס